Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınızı ve reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yöneterek hedef kitleniz ile verimli bir etkileşim içine girmenizi sağlıyoruz.

img
service

Markalaşma

Markalaşma tanımını kapsamlı bir şekilde ele alıyor ve ihtiyacınıza yönelik çalışmalar yapıyoruz.

service

Dijital Pazarlama

Ürün ve hizmetlerinizi dijital dünyada markanıza yakışacak şekilde görünür kılıyoruz.

service

Çevrimiçi Vitrin

Vitrin kimliğinizdir, düşüncesini benimsiyoruz ve sizin için çevrimiçi bir vitrin yaratıyoruz.

service

Kitle Oluşturma

Markanızı devasa bir dünyaya tanıtıyor ve dönüşüm sağlayacak etkili bir kitle oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Daha Fazla Trafik ve Daha Fazla Dönüşüm Alın

Sosyal medya reklam hizmetlerimiz, sosyal medyada anında sonuç almanıza yardımcı olur. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi, onlarla ilgilenebilecek binlerce kişiye ulaştırırız.


Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimiz, bugün mevcut olan en uygun maliyetli ve hedefli reklamcılık biçiminden yararlanmanıza olanak tanır. Olası satış yaratma, marka bilinirliği, dönüşümler ve satışlarınızı artırmanın etkili yollarını arıyorsanız, ihtiyacınız olan şey reklam ajansımızdır.

img
img

Sosyal Etkileşimi Yüksek İçerikler Oluşturuyoruz

Rohan Sosyal Medya Ajansı olarak, Instagram ve Tik Tok'tan Facebook ve Twitter'a kadar günlük sosyal medya profillerinizi yönetebilir ve buralarda markanıza uygun etkili reklam kampanyaları oluşturabiliriz.

Sosyal Medya Pazarlama Hizmeti

Dijital dünyada içerik pazarlama şemsiyesi altında sosyal medya kullanımı, fikirlerinizi, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtmanın etkili bir yoludur. İşletmeniz hakkında gerçek zamanlı bilgi ve geri bildirim arayan müşteriler, Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube gibi platformlarda arama yapıyor.

Rohan Medya olarak, sosyal medya pazarlama hizmetimiz kapsamında müşterilerimiz için markalaşma, olası satış yaratma ve müşteri trafiği oluşturma üzerine bir çok pazarlama stratejisi oluşturuyoruz.

Birlikte Çalıştığımız Markalar

Destek istemekten çekinmeyin

Sosyal Medya Destek Formu

Gizliliğiniz bizim için önemli, verilerinizi özenle saklıyoruz.

enquire